0

انتخابات هیات مدیره و بازرسی اتحادیه صنف ساعت تهران

شهریور 02nd, 1398
یک هفته تا پایان مهلت ثبت نام برای کاندیداتوری در انتخابات هیات مدیره ...
0

/ با اعمال محدودیت برای واردکنندگان ساعت، شاهد واردات از راه های غیرقانونی هستیم

مرداد 19th, 1398
رئیس اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان ساعت با اشاره به مشکلات موجود ...
0

با طرح جدید سرمایه واحدهای صنفی تجمیع میشود

تیر 05th, 1398
در گفتوگو با سعید ممبینی رئیس اتاق اصناف ایران مطرح شد: «سعيد ممبيني» ...
0

۱۰ موتور ساعت کلاسیک کورنوگراف

اسفند 04th, 1397
۱۰ موتور ساعت کلاسیک کورنوگراف یکی از موضوع‌هایی که ساعت‌ها را از ...
0

jaguar

دی 20th, 1393
jaguar
0

Romanson

دی 20th, 1393
Romanson
0

وقتی "زمان" در چرخ دنده های واردات گیر می کند|When " TIME" trapped in import gear

دی 20th, 1393
فی الواقع قریب به 4 دهه کشور ما به نحوی از انحا درگیر جنگ اقتصادی ...
0

نائب رئيس اتاق اصناف: برنامه هاي بر زمين مانده را اجرا مي کنيم

دی 20th, 1393
ضمن عرض تبريک خدمت شما و هيات رئيسه جديد اتاق اصناف، لطفا براي ...
0

وام صندوق قرض الحسنه اتحادیه صنف ساعت تهران

دی 20th, 1393
طی دوره پنجم و ششم هیئت مدیره صنف ساعت تهران  ، به یاری خداوند و با ...
0

wainer

دی 20th, 1393
  wainer
0

CANDINO

دی 20th, 1393
CANDINO
-->
طی دوره پنجم و ششم هیئت مدیره صنف ساعت تهران  ، به یاری خداوند و با مساعدت اعضای محترم موفق به تأسیس صندوق قرض الحسنه صنف شدیم. تا این تاریخ موجودی صندوق به مبلغ : 000/000/650 تومان رسیده. ضمن سپاس از نیت خیرخواهانه و همکاری صادقانه اعضا، این عزیزان در هر زمان نسبت به اضافه و برداشت مبلغ پرداختی مختار اند.

قریب به پنج سال جناب آقای ابوالفضل شهبانی مسئول رسیدگی به امور وام قرض الحسنه بوده اند که بعلت مشغله کاری از ادامه این کار انصراف دادند. ضمن تشکر و قدرانی، از خداوند متعال طلب خیر و برکت برای ایشان داریم. در حال حاضر کلیه امور مربوط به صندوق قرض الحسنه عهده اتحادیه می باشد و درخواست وام جهت افراد تحت پوشش از کانال اتحادیه امکان پذیر است. جهت مزید اطلاع مدارک مورد نیاز برای دریافت وام شامل معرفی ضامن به همراه چک معتبر، یک نفر معرف که در صندوق قرض الحسنه دارای سپرده بوده و تا سقف سپرده می توانند برای متقاضی امضاء و درخواست وام نمایند و تأیید کلیه اعضای هیئت مدیره جهت متقاضی و همچنین تکمیل سه نسخه فرم مربوطه که از محل اتحادیه باید دریافت شود. در صورت تکمیل بودن مدارک مربوطه ، در اسرع وقت امور مربوط به وام متقاضی در محل اتحادیه انجام و تأییدیه صادر می شود. پس از تکمیل مدارک مورد نیاز، متقاضی به بانک مربوطه واقع در بازار آهنگران صندوق قرض الحسنه جاوید مراجعه و پس از دریافت سند وام قبوض پرداختی را که تقسیط در 10 ماه می باشد از بانک دریافت می نماید. شایان ذکر است که حتما وام گیرنده محترم در موعد مقرر نسبت به پرداخت اقساط وام خود اقدام نماید . بدیهی است در غیر اینصورت مبلغ وام مسترد نشده از محل سپرده معرف برداشت و نسبت به تقاضای آتی ایشان معذور خواهیم بود.

 با تقدیم احترام

هیئت مدیره صندوق وام قرض الحسنه

رئیس صندوق قرض الحسنه

عبدالرحیم احمدی

 

مجله اتحادیه ساعت ( عصر زمان)

از سال  1345  اتحادیه ساعت و طلا به طور مشترک و تحت پوشش یک اتحادیه با نام اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر و ساعت و نقره مشغول به فعالیت گردید ولی در تاریخ 23 / 02 / 1371 جلسه ای برای تفکیک این دو اتحادیه برگزار گردید و رسته سازندگان و فروشندگان ساعت بر اساس مصوبه کمیسیون هیئت عالی نظارت از رسته های مورد عمل اتحادیه صنف طلا، جواهر و نقره منفک و تحت اتحادیه مستقل با نام اتحادیه سازندگان و فروشندگان ساعت تشکیل و رسماً شروع به کار نمود  .

ساختمان اتحادیه

هیئت مدیره دوره چهارم اتحادیه صنف ساعت در اسفند ماه 1387 به تعهد اصلی خود که تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه و بازسازی آن بوده اقدام و بعد از انجام مراحل اداری به صورت کاملا هماهنگ شروع به جمع آوری مبالغ اهدائی از خیرین صنف نموده و پس از جمع آوری نیمی از مبلغ مورد نیاز شروع به تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه نمودند و با دریافت مجوز از شهرداری طی 1 سال و 6 ماه که از قبل قول تکمیل آن را داده بودنددر مرداد ماه 1389 ساختمان را در 6 طبقه که شامل 1 طبقه به عنوان زیرزمین ،  1 طبقه به عنوان پارکینگ و 4 طبقه به عنوان اداری به کار خود پایان داده و ساختمان جدید اتحادیه را بهره برداری نمودند .

آمار بازدید

Today443
Yesterday1070
This week5622
This month15906
Total276263

1398-06-03
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم . کوکی ها برای فعالیت های ضروری وب سایت استفاده و تنظیم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به قوانین. تایید میکنم تایید میکنم