ساختمان اتحادیه

هیئت مدیره دوره چهارم اتحادیه صنف ساعت در اسفند ماه 1387 به تعهد اصلی خود که تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه و بازسازی آن بوده اقدام و بعد از انجام مراحل اداری به صورت کاملا هماهنگ شروع به جمع آوری مبالغ اهدائی از خیرین صنف نموده و پس از جمع آوری نیمی از مبلغ مورد نیاز شروع به تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه نمودند و با دریافت مجوز از شهرداری طی 1 سال و 6 ماه که از قبل قول تکمیل آن را داده بودنددر مرداد ماه 1389 ساختمان را در  طبقه که شامل 1 طبقه به عنوان زیرزمین  ـ  1 طبقه به عنوان پارکینگ و 4 طبقه به عنوان اداری به کار خود پایان داده و ساختمان جدید اتحادیه را بهره برداری نمودند .

دوشنبه, 20 آذر 1396 ساعت 05:05 نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 عصر زمان : اتفاق خیلی خوبی است اگر شما بتوانید به لیستی از مشتریان راغب خود (گروهی از مشتریان که بین مشتری بالقوه و مشتری قطعی هستند. این دسته از مشتریان راجع به محصول شما پرس و جو کرده اما هنوز تصمیم قطعی برای خرید نگرفتند) دسترسی پیدا کرده و موفق به جذب شوید.

فکر نکنید شما به تعداد محدودی از مشتریان راغب دسترسی دارید، ما  ۵ روش رو به شما آموزش می دهیم تا به مشتریان بیشتری دسترسی پیدا کنید.

 ۱- مشتریان راغب محصولات شما بیشتر به کجا مراجعه می کنند

 شما تصوری از مشتریان ایدآل خود را دارید، پس بهترین مشتریان راغب، مشتری هایی هستند که به مشتریان ایده آل شما نزدیک باشند. بهترین مکانی که می توان مشتریان راغب را پیدا کرد همان جاییست که فکر می کنید مشتری های ایده آل شما هستند. مثلا نمایشگاه های تجاری یا اتفاقات مشابه نمایشگاه.

ممکن است مشتری ایده آل شما افراد فنی باشند ، می توانید به نمایشگاه های تجاری تکنولوژی سر بزنید، و یا می تونید به یک جای غیر عادی مانند بازارچه دستفروشان قطعات و ابزارآلات کارهای فنی سر بزنید، شما می توانید مشتریانتان را در آنجاها پیدا کنید.

 

۲- با یک لیست کلی از مشتریان شروع کنید

 هر چه لیست مشتریانتان را محدودتر انتخاب کنید کار سخت تر خواهد شد. پس لیستی کلی را در نظر بگیرید و با استفاده از نامه های الکترونیکی از آن ها بپرسید آیا نیازمند محصول شما هستند یا خیر؟

به عنوان مثال فرض می کنیم مشتری ایده ال شما مغازه های کفش فروشی زنانه باشند. شما منحصرا نباید بدنبال جستجو این نوع مغازه ها بروید، بلکه برای تمام مغازه های کیف و کفش فروشی پیام بزنید و بپرسید آیا نیازمند کفش زنانه هستند؟ بعد بر اساس پاسخ هایی که می گیرید مشتریان راغب را شناسایی و سپس برای متقاعد سازی مشتری شناسایی شده به خرید، تلاش کنید.

 

۳- تبلیغات خود را در مکان هایی قرار دهید که مشتریان راغب بیشتر خواهند دید

  امروزه مجلات الکترونیکی و کاغذی در زمینه های مختلف وجود دارد. مجلاتی را پیدا کنید که مشتریان ایده ال شما بیشتر مطالعه می کنند، در آن مجلات تبلیغات کنید. حتی تخفیفاتی هم در رابطه با محصولات خود در تبلیغ محصول اعمال کنید تا آن ها را راغب تر کنید.

 

۴- سمینار رایگان برگزار کنید

برای معرفی شرکت، محصول یا خدمات خود و ارائه اطلاعات مفید در زمینه کارتان، سمینار مجانی برای مشتریان ایده آل بگذارید. افرادی که به سمینار می ۀیند می توانند مشتریان راغب باشند و این راه خوبی برای ملاقات کردن با آن هاست. زیرا سمینار شما، مهارت و توانایی شما را برای کمک به آن ها نشان می دهد.

 

۵- با شرکتی که مکمل کار شماست همکاری کنید

خیلی از شرکت ها هستند که بدنبال مشتریانی مشابه مشتریان شما می گردند. برخی از این شرکت ها رقیب شما و برخی دیگر کارشان مرتبط با کار شماست، اما رقیب شما نیستند. به عنوان مثال شما فروشنده سخت افزار کامپیوتر هستید و شرکت دیگری شرکت نرم افزاری و برنامه نویسی کامپیوتر؛ شما می توانید با توجه به مکمل بودن کارهایتان، با اگاهی نسبت به نیازهای شرکت دیگر، مشتریانتان را به یکدیگر معرفی کنید. مطمئنا در این حالت، نسبت به زمانی که به تنهایی فعالیت کنید، مشتریان راغب بیشتری خواهید یافت.

 

خواندن 763 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره ما

از سال  1345  اتحادیه ساعت و طلا به طور مشترک و تحت پوشش یک اتحادیه با نام اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر و ساعت و نقره مشغول به فعالیت گردید ولی در تاریخ 23 / 02 / 1371 جلسه ای برای تفکیک این دو اتحادیه برگزار گردید و رسته سازندگان و فروشندگان ساعت بر اساس مصوبه کمیسیون هیئت عالی نظارت از رسته های مورد عمل اتحادیه صنف طلا، جواهر و نقره منفک و تحت اتحادیه مستقل با نام اتحادیه سازندگان و فروشندگان ساعت تشکیل و رسماً شروع به کار نمود