نمایشگاه «بازل 2020» درخشنده تر می شود

نمایشگاه ساعت و جواهرات «بازل ورلد» که ...

قاسم نوده فراهانی رئیس اتاق اصناف تهران

اجاره  غیرمجاز واحدهای صنفی موجب ابطال ...

دوبي ميزبان هفته ساعت مي شود

هفته ساعت دوبي(Dubai Watch Week) از 20 ...

وام صندوق قرض الحسنه اتحادیه صنف ساعت

طی دوره پنجم و ششم هیئت مدیره صنف ساعت ...

باید نمایندگان رسمی و قانونی بتوانند به طور ...

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان ساعت با بیان ...

ساخت دقيق ترين ساعت مچي جهان

کمپاني ساعت سازي «سيتي زن» اعلام کرده ...

موزه زمان «نخستین موزه زمان سنجی در ایران»

موزه زمان «نخستين موزه زمان سنجي در ...

/ با اعمال محدودیت برای واردکنندگان ساعت، شاهد ...

رئیس اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان ...

  .........    .........  

با سلام
بنا به دستورالعمل سازمان صنعت ، معدن و تجارت به اطلاع می رساند :
کلیه نمایندگان محترم ملزم به حضور در اتحادیه در خصوص ثبت برند و معرفی متخصص فنی جهت دریافت کارت تخصص فنی برای واحدهای فعالیت صنفی خود می باشند . در غیر اینصورت اتحادیه هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات پیش آمده نخواهد داشت .
رییس اتحادیه - عبدالرحیم احمدی

--------------------------------

احتراما بدینوسیله به اطلاع کلیه اعضاء محترم اتحادیه صنف ساعت می رساند :
 طبق دستورالعمل وزارت صنعت ، معدن و تجارت کلیه دارندگان پروانه کسب و کارت مباشرت ملزم به نصب مجوز فعالیت خود در قسمت قابل رویت واحد صنفی می باشند
رییس اتحادیه _ عبدالرحیم احمدی

راه اندازی سامانه فرآیند حصول پروانه کسب و اتوماسیون اداری در اتحادیه ساعت تهران

در راستای مدیریت یکپارچه اتاق اصناف بر کلیه واحدهای صنفی و با هدف تسهیل در روند حصول و یا تمدید پروانه های کسب واحدهای صنفی و به روز رسانی اطلاعات دقیق و کامل پرونده همکاران محترم و همچنین رعایت دقیق اصول و چارچوب قوانین پروانه کسب سامانه جامع و اتوماسیون اداری اتحادیه ساعت تهران مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

زمان، يک عنصر پرطرفدار براي نويسندگان رمان هاست و بسياري از آنها تلاش مي کنند با استفاده ازاين ويژگي، داستان خود را هرچه بيشتر جذاب کنند. يکي از کتاب هاي خوبي که با استفاده از قابليت دقيقه ها و ثانيه ها و سفر به تونل زمان نوشته شده، رمان «زمان روي دستان من»(Time on My Hands)، نوشته «دانيل ام. کيمل» است. اين کتاب که در سال 2017 منتشر شده، در رده کتاب هاي علمي- تخيلي قرار مي گيرد هرچند چاشني طنز نيز به همراه دارد. اين رمان تاکنون چند جايزه را ازآن خود کرده که يکي از آنها جايزه ادبي John W. Campbell است.

آموزش

درآمد هر شخص ناشی از اجاره واحد یا واحدهای مسکونی در تهران تا مجموع یکصد و پنجاه مترمربع زیربنای مفید و در سایر نقاط تا مجموع دویست مترمربع زیربنای مفید از مالیات بر درآمد ناشی از اجاره املاک معاف می باشد و این معافیت فقط نسبت به واحدهای مسکونی تعلق می گیرد که کابری مسکونی داشته و در عمل هم برای سکونت از آن استفاده می شود.

 اگر زیربنای واحد یا واحدهای مسکونی حسب مورد بیش از حدنصاب های تعیین شده باشد، درآمد حاصل از مازاد حد نصاب های مذکور مشمول مالیات خواهد بود.

به عبارتی اگر مالکی دارای یک واحد با زیربنای مفید ۲۰۰ مترمربع در تهران باشد، تا ۱۵۰ مترمربع معاف و ۵۰ مترمربع مشمول می باشد .

? تازه های مالیاتی |

صفحه1 از52

از سال  1345  اتحادیه ساعت و طلا به طور مشترک و تحت پوشش یک اتحادیه با نام اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر و ساعت و نقره مشغول به فعالیت گردید ولی در تاریخ 23 / 02 / 1371 جلسه ای برای تفکیک این دو اتحادیه برگزار گردید و رسته سازندگان و فروشندگان ساعت بر اساس مصوبه کمیسیون هیئت عالی نظارت از رسته های مورد عمل اتحادیه صنف طلا، جواهر و نقره منفک و تحت اتحادیه مستقل با نام اتحادیه سازندگان و فروشندگان ساعت تشکیل و رسماً شروع به کار نمود  .

ساختمان اتحادیه

هیئت مدیره دوره چهارم اتحادیه صنف ساعت در اسفند ماه 1387 به تعهد اصلی خود که تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه و بازسازی آن بوده اقدام و بعد از انجام مراحل اداری به صورت کاملا هماهنگ شروع به جمع آوری مبالغ اهدائی از خیرین صنف نموده و پس از جمع آوری نیمی از مبلغ مورد نیاز شروع به تخریب ساختمان قدیمی اتحادیه نمودند و با دریافت مجوز از شهرداری طی 1 سال و 6 ماه که از قبل قول تکمیل آن را داده بودنددر مرداد ماه 1389 ساختمان را در 6 طبقه که شامل 1 طبقه به عنوان زیرزمین ،  1 طبقه به عنوان پارکینگ و 4 طبقه به عنوان اداری به کار خود پایان داده و ساختمان جدید اتحادیه را بهره برداری نمودند .

آمار بازدید

Today35
Yesterday148
This week35
This month16541
Total447516

1399-03-05
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم . کوکی ها برای فعالیت های ضروری وب سایت استفاده و تنظیم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به قوانین. تایید میکنم تایید میکنم